Міський методичний кабінет Управління освіти м.Бахмут


remember me

 

В Артемівську вшанували переможців та лауреатів міського туру конкурсу «Учитель року - 2016»!

Jan 15, 2016
Учитель – це найтонший інструмент, що вміщує палітру людської діяльності: він і філософ, і диригент, і організатор, і вчений, і психолог, і артист. Саме конкурс «Учитель року» допомагає йому розкрити всі достоїнства і красу звучання цього інструмента.

Цього року конкурс «Учитель року - 2016» проходив у  номінаціях: «Англійська мова», «Математика», «Історія», «Захист Вітчизни». Із 21 учасника – 14 сміливо і впевнено пройшли всі тури і вийшли на професійний ринг, де якнайкраще продемонстрували свій фаховий рівень, загальну культуру, педагогічний досвід та незмінне ставлення до своєї роботи та учнів.

15 січня 2016 року відбулось нагородження та вручення дипломів відділу освіти переможцям та лауреатам конкурсу. З вітальним словом перед присутніми виступила начальник відділу освіти Артемівської міської ради Марина Рубцова. Вона зазначила, що педагогічна творчість і майстерність під силу далеко не кожній людині. Тільки творчий і сучасний учитель крокує в ногу з часом, показує високий інтелектуальний і професійний рівень, а головне - не зупиняється на досягнутому. Заступник начальника відділу освіти Оксана Карпець подякувала всім педагогам, методистам та керівникам закладів, які у складі творчих груп організували якісну підготовку учасників конкурсу.

Рішенням фахового журі І (міського) туру конкурсу четверо найкращих фахівців представлятимуть місто в очному етапі ІІ (обласного) туру. Це Інна Мацюк, ЗОШ №17, номінація «Історія України»; Ірина Ердик, ЗОШ №12, номінація «Математика»; Ольга Панчук, НВК №11, номінація «Англійська мова»; Олександр Савельєв, ЗОШ №24, номінація «Захист Вітчизни».

Привітанням для учасників конкурсу стали номери художньої самодіяльності школярів та вихованців гуртків Артемівського міського центру дітей та юнацтва.