Міський методичний кабінет Управління освіти м.Бахмут


remember me

 

Січневе засідання заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи

Jan 21, 2016
Відповідно до плану роботи відділу освіти Артемівської міської ради відбулось чергове засідання заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи.

З першого питання про результативність участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів у І-ІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015-2016 навчальному році виступила методист ММК Юлія Чуба. У порівнянні з минулими роками результативність участі учнів знаходяться на стабільно достатньому рівні.

Про проведення моніторингу якості знань учнів 11 класів з української мови та літератури, математики, історії України, іноземної мови у 2015-2016 навчальному році інформувала методист ММК Наталя Томачинська. Вона зробила ґрунтовний аналіз якості знань учнів по предметам і зазначила, що проведена робота є першою частиною системи дослідження динаміки навчальних досягнень учнів 11 класів. Другою частиною порівняльного аналізу стануть результати ДПА та ЗНО з визначених предметів.

Методист ММК Ірина Оніщенко ознайомила присутніх з підсумками проведення І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016». Конкурс проведено за номінаціями «Англійська мова», «Математика», «Історія», «Захист Вітчизни», в якому взяли участь 21 педагог. 14 учасників пройшли всі етапи фахових змагань. Зроблено аналіз матеріалів з досвіду роботи, функціонування сайтів, проведення майстер-класів, презентацій навчальних проектів, відкритих уроків та вказано на недоліки під час їх проведення.

Головний спеціаліст відділу Анна Орел доповіла про перевірку графіків здійснення внутрішньошкільного контролю та надала необхідні методичні рекомендації щодо їх складання.

За підсумками роботи наради з кожного питання прийняті відповідні рішення, які взяті на контроль для забезпечення їх виконання.

Ознайомитись з довідкою Про результати моніторингу якості знань учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів відділу освіти  Артемівської міської ради у 2015-2016 навчальному році