18.05.2018

У травні-червні 2018 року проводиться Онлайн-опитування "Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища"

Зустріч бахмутської молоді з письменницею Ольгою Кирилюк
17 квітня на базі Бахмутського НВК №11 пройшла зустріч учнівської та студентської молоді з письменницею Ольгою Кирилюк

Участь команди Бахмутського ЦТКЕ у обласних змаганнях
Команда Бахмутського ЦТКЕ взяли участь у ІІ та ІІІ етапах Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «DonOrientChamp»

14.04.2018

Навчальна евакуація в Бахмутській школі №5
У рамках місячника пожежної безпеки, який традиційно триває в закладах освіти Бахмутської міської ради у квітні, в Бахмутській школі №5 з профільним навчанням відбуваються заплановані заходи

Як адаптувати до роботи молодого спеціаліста-педагога
На базі закладу дошкільної освіти №16 було проведено семінар для керівних кадрів дошкільних установ міста на тему: «Умови професійної адаптації молодого спеціаліста в педагогічному колективі»
04.04.2018

Збір лідерів шкільного самоврядування «Гра патріотів»
Лідери шкільних самоврядувань взяли участь у тренінговій грі для лідерів шкільного самоврядування «Грі патріотів»