Навчальна евакуація в Бахмутській школі №5

14.04.2018
У рамках місячника пожежної безпеки, який традиційно триває в закладах освіти Бахмутської міської ради у квітні, в Бахмутській школі №5 з профільним навчанням відбуваються заплановані заходи

Місячник розпочато уроками пожежної безпеки для учнів, під час яких учні організували виставки малюнків, класні керівники провели інструктажі з пожежної безпеки, вивчили з учнями план евакуації школи та алгоритм дій при виникненні пожежі.

У світлі останніх подій та на випадок будь-якої надзвичайної ситуації в школі 12 квітня об 11:00 за участі працівника пожежної частини Артура Спіцина розпочалася навчальна евакуація. За командою директора школи Вікторії Просяник було відкрито всі виходи та пролунали три тривожні дзвінки, які сповістили персонал і учнів про виникнення так званої «надзвичайної ситуації» та про початок екстреної евакуації школи.

Учні та педагогічний колектив після організованого виходу з приміщення школи зайняли спеціально відведені місця на шкільному стадіоні, де вишикувалися в шеренги по класах. Вчителі- предметники, які на час тривожного дзвінка вели уроки у класах, взявши із собою класні журнали, згідно інструкції віддали рапорти директору школи щодо кількості присутніх дітей на стадіоні.

Завдяки заздалегідь обговореним планах евакуації навчальних поверхів та кабінетів школи, учні почувалися впевнено та вели себе організовано. Педагоги та учні школи здійснили евакуацію за 3 хвилини, що відзначив співробітник МНС як високий результат.

Крім цього, педагогам школи було проведено позаплановий інструктаж з протипожежної безпеки та надано можливість практично випробувати роботу вогнегасників.

Директор Вікторія Просяник запевнила, що в майбутньому планові навчання будуть проводиться не рідше одного разу на рік.