Школа вчителя 3 класу

12.12.2014
12 грудня на базі Артемівської школи №18 відбулося перше засідання Школи вчителя 3 класу за темою «Урок у системі особистісно-орієнтованого навчання».

27 педагогів-слухачів познайомились з інноваційними методами вивчення особистісних здібностей, створюючи на практиці умови для індивідуальних проявів інтелектуального потенціалу учня. Керівник Школи вчителя 3 класу, Наталя Северин, ретельно підготувала план роботи засідання: до уваги вчителів було представлено наробки досвідчених педагогів. Ірина Помазан, вчитель ЗОШ №5, продемонструвала презентацію «Я-концепція»; Вікторія Жабко, вчитель ЗОШ №18, показала фрагменти уроків з предмету «Я у світі»; бібліотекар ЗОШ №18 організувала виставку-експозицію з новинок методичної літератури «Особистісно-орієнтоване навчання».

Слухачі Школи, як справжні учні, отримали домашнє завдання: опрацювати теоретичні положення технологій, що активують пізнавальну діяльність учнів, ознайомитись з науково-методичним посібником «Сучасний урок. Інтерактивні технології навчання» (О.Пометун), підготувати презентації до уроків за темою «Людина і суспільство».

Для справжнього вчителя, можливість навчатися все життя – це справжня професійна вдача.