Зустріч бахмутської молоді з письменницею Ольгою Кирилюк

17.04.2018
17 квітня на базі Бахмутського НВК №11 пройшла зустріч учнівської та студентської молоді з письменницею Ольгою Кирилюк

Роман «Іду на мир», представлений для ознайомлення, присвячений сучасним подіям на Сході України. В основу твору покладені розповіді студентів Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені
В. Винниченка (м. Кропивницький), які були безпосередніми учасниками АТО. Роман презентовано як в різних містах України, так і за кордоном.

Цікава зустріч сприяла не тільки приверненню уваги бахмутської молоді до сучасної української літератури, а й залученню до обговорення актуальних суспільних тем. Пані Ольга відзначила, що учасники легко орієнтуються в історичних подіях і не залишаються байдужими до проблем сьогодення. Найактивніша учениця НВК №11 отримала від письменниці в подарунок книгу.