Подарунки для маленьких учнів Нової української школи Бахмута

22.08.2018
Незабаром День знань – свято, яке веде до відкриття нової дороги – дороги до знань, до цікавих звершень!

Це свято насамперед тих, хто вперше в житті переступає поріг школи – Нової української школи Бахмута.

А яке свято без подарунків? Але й подарунки повинні бути особливі, краще, якщо вони знадобляться школяреві у процесі навчання.

21 серпня Управління освіти Бахмутської міської ради отримало 750 комплектів «Подарунок першокласнику», які традиційно протягом багатьох років допомагає придбати міський голова Олексій Рева та Бахмутська міська рада.

До складу подарунка увійшли 2 посібники: «Подарунок першокласника», що містить завдання, за допомогою яких дитина легко і цікаво вивчить букви, навчиться читати та збірка «Скарбничка знань», яка  стане в нагоді маленькому школяреві протягом усього навчання в початковій школі (1-4 клас), бо містить розрізний матеріал для лічби, схеми звуко-буквеного аналізу слів, а також таблиці з української та англійської мов, математики.

Першокласники отримають подарунки на урочистих святах, які відбудуться в закладах загальної середньої освіти нашого рідного міста 3 вересня.

Побажаємо їм цікавого навчання, нових відкриттів, міцного здоров’я, миру, впевнених кроків сходинками Нової української школи!