Засідання Школи молодого класного керівника

13.12.2014
На базі Артемівської школи №12 відбулося чергове засідання міської Школи молодого класного керівника, яке провела її керівник Валентина Вітко.

Робота проходила у формі круглого столу за темою «Творчість класного керівника в досягненні успіху в роботі з класним колективом». У ході ділової гри «Дерево успіху» молоді класні керівники вирішували, що треба педагогам для успішної роботи з учнями, намагалися вивести «формулу успіху». З досвідом роботи перед молодими колегами виступили досвідчені класні керівники: Світлана Шитікова (ЗОШ №2), Тетяна Скиба (ЗОШ №12), Ирина Кучерук (ЗОШ №18), які ознайомили присутніх зі своїми педагогічними успіхами та творчими знахідками. Практичний психолог Ольга Вегеріна провела з педагогами тест «Педагогічний потенціал».

Звичайно, «формула успіху» для кожного своя, ні в одному підручнику нема готового рецепту, кожному треба складати цю «формулу» самостійно. Головне, завжди треба думати про учнів, кожного дня створювати своїм вихованцям ситуацію успіху, надавати їм можливість пережити радість успіху, намагатися зробити їх щасливими. Ця ідея пройшла через все засідання школи молодого класного керівника.