Нарада вчителів-логопедів загальноосвітніх шкіл

01.12.2014

01 грудня 2014 року в центрі психології та соціальної роботи відділу освіти проведено нараду для вчителів-логопедів загальноосвітніх шкіл, на якій були розглянуті актуальні питання щодо корекційних можливостей новітніх навчальних технологій.

Вчителі-логопеди логопедичних пунктів повідомили про підготовку методичних рекомендацій для вчителів початкової ланки з питань корекційної допомоги учням-логопатам з боку вчителів, зокрема Олена Ялова – про формування фонетико-фонематичних процесів, Лідія Ребенкова – про збагачення словникового запасу в учнів із ЗНМ. Ольга Гребенюк відповіла на питання «Чому не кожному дається грамота?». Ірина Славська запропонувала види корекційної роботи по усуненню аграматизмів у дітей.

Присутні акцентували увагу на завдання логопедичної служби грудня 2014 року, де зазначено про необхідність корегування банку даних учнів-логопатів за 2014 рік та підготовку методичного об’єднання по випуску логопедично здорових учнів з логопунктів.