Англійська для дошкільників

05.11.2014
Англійська мова для дошкільників – надзвичайно важлива тема. Адже вивчення іноземних мов у наші дні батьки вважають одним із престижних видів діяльності для своїх дітей.

Тому відповідно до плану роботи міського методичного кабінету відділу освіти на базі дошкільного навчального закладу №54 «Світлячок» відбулося методичне об’єднання «Англійська для дошкільників» для педагогів міста з теми «Ігрові методи як пріоритет навчання дошкільників англійської мови».

Метою роботи методичного об’єднання було підвищення професійного рівня педагогів, сприяння самореалізації, поширення творчих здобутків педагогів, впровадження передового педагогічного досвіду.

Під час проведення вправи «Педагогічна скарбничка» керівник методичного об’єднання Оксана Чеченова познайомила присутніх з програмою «Граючись учимо», надала практичні рекомендації щодо її впровадження в роботі з дітьми.

Яскравою родзинкою засідання стала презентація збірки дидактичних ігор з англійської мови до посібника «Розвивайко».

Підсумком зустрічі стала рефлексія діяльності, проведена за допомогою вправи «Щасливе серце», під час якої слухачі поділилися своїми враженнями, думками, висловили пропозиції щодо подальшої роботи.