Матеріали Міського конкурсу шкільних бібліотекарів "З любов'ю до рідної землі"

Збірник виховних заходів переможців міського конкурсу шкільних бібліотекарів з теми «З любов’ю до рідної землі». Дані розробки з національно-патріотичного виховання розраховані на учнів середньої та старшої ланки і можуть бути використані вчителями української мови та літератури, історії, класними керівниками, педагогами-організаторами, бібліотекарями як на уроках, так і в позакласній роботі. Розглянуто і затверджено на засіданні науково-методичної ради міського методичного кабінету відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області (протокол №4 від 15.12.2015).

**************************************************************************************
Матеріали конференції за підсумками щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек з теми «Шкільна бібліотека – стратегічний партнер освіти»

Дані матеріали можуть бути використані методистами міських та районних методичних кабінетів, заступниками директорів з навчально-виховної роботи, педагогами-організаторами, бібліотекарями.

Розглянуто і затверджено на засіданні науково-методичної ради міського методичного кабінету відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області (протокол №3 від 11.11.2014)

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
«Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів»

НаказУправління освіти Бахмутської міської ради №498 від 30.09.2016 «Про організацію та проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у 2016-2017 навчальному році»