Новости: 112
18.05.2018

У травні-червні 2018 року проводиться Онлайн-опитування "Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища"

Зустріч бахмутської молоді з письменницею Ольгою Кирилюк

17 квітня на базі Бахмутського НВК №11 пройшла зустріч учнівської та студентської молоді з письменницею Ольгою Кирилюк

Участь команди Бахмутського ЦТКЕ у обласних змаганнях

Команда Бахмутського ЦТКЕ взяли участь у ІІ та ІІІ етапах Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «DonOrientChamp»
14.04.2018

Навчальна евакуація в Бахмутській школі №5

У рамках місячника пожежної безпеки, який традиційно триває в закладах освіти Бахмутської міської ради у квітні, в Бахмутській школі №5 з профільним навчанням відбуваються заплановані заходи

Як адаптувати до роботи молодого спеціаліста-педагога

На базі закладу дошкільної освіти №16 було проведено семінар для керівних кадрів дошкільних установ міста на тему: «Умови професійної адаптації молодого спеціаліста в педагогічному колективі»
04.04.2018

Збір лідерів шкільного самоврядування «Гра патріотів»

Лідери шкільних самоврядувань взяли участь у тренінговій грі для лідерів шкільного самоврядування «Грі патріотів»
03.04.2018

Учні Бахмута – переможці Всеукраїнського конкурсу «Нові в медіа»

Нещодавно школярі з міста Бахмут відвідали столицю України як переможці Всеукраїнського конкурсу «Нові в медіа»
02.04.2018

Нова українська школа: виклик сьогодення

Методист міського методичного кабінету Ірина Оніщенко взяла участь у ІІ Міжнародному освітянському форумі «NewEdu - 2018» у м.Харкові
26.03.2018

Чарівність слова у вірші

У міській бібліотеці для дітей відзначали Всесвітній день поезії у м.Бахмут
22.03.2018

«Українознавчий компонент освітнього процесу»

Педагоги Бахмута стали переможцями Міжнародного конкурсу «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу»