Новости: 115
02.04.2018

Нова українська школа: виклик сьогодення

Методист міського методичного кабінету Ірина Оніщенко взяла участь у ІІ Міжнародному освітянському форумі «NewEdu - 2018» у м.Харкові
26.03.2018

Чарівність слова у вірші

У міській бібліотеці для дітей відзначали Всесвітній день поезії у м.Бахмут
22.03.2018

«Українознавчий компонент освітнього процесу»

Педагоги Бахмута стали переможцями Міжнародного конкурсу «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу»
22.03.2018

Міська виставка-конкурс «Місто оригамі»

У Бахмутському міському центру технічної творчості дітей та юнацтва проходила міська виставка-конкурс «Місто оригамі» для учнів шкіл міста
21.03.2018

«Заговори, щоб я тебе побачив!»

На базі Бахмутського МЦДЮ проведено ІІ міський етап обласного конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив!»
20.03.2018

Компетентний учитель мистецтва нового формату

На базі Бахмутської школи №12 проведено засідання методичного об’єднання «Формування предметних мистецьких і між предметних естетичних компетентностей учнів на уроках мистецьких дисциплін»
19.03.2018

«Тренінги як старт до нових подій у дошкільній освіті»

Відбулися два одноденних тренінги для педагогів дошкільної освіти за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт»
17.03.2018

Майстри слова живуть у Бахмуті

Вітаємо переможців фінального етапу обласного конкурсу виразного читання «Майстер слова»!
15.03.2018

У місті Бахмуті пройшов міський етап обласного конкурсу виразного читання «Майстер слова»

14.03.2018

«Від школи знань до школи компетентностей»