Компетентний учитель мистецтва нового формату

20 бер. 2018
На базі Бахмутської школи №12 проведено засідання методичного об’єднання «Формування предметних мистецьких і між предметних естетичних компетентностей учнів на уроках мистецьких дисциплін»

Що таке предметні мистецькі компетентності? Як формуються міжпредметні естетичні компетентності? Яким має бути компетентний учитель мистецтва нового формату в умовах Нової української школи? Як перебудовувати навчальний процес на засадах нових підходів у навчанні сучасної дитини?

Відповіді на ці та інші питання отримали вчителі мистецьких предметів у ході засідання методичного об’єднання «Формування предметних мистецьких і між предметних естетичних компетентностей учнів на уроках мистецьких дисциплін», проведеного на базі Бахмутської школи №12.

Головною метою заходу стало ознайомлення педагогів міста з новітніми тенденціями щодо навчання музичного та образотворчого мистецтва, сучасними методами формування предметних мистецьких та між-предметних естетичних компетентностей учнів на уроці та позаурочний час, сучасними підходами до вивчення мистецьких предметів.

Керівник методичного об’єднання Лариса Анацька в теоретичному блоці ознайомила вчителів із формуванням предметних компетентностей педагогів у процесі реалізації освітньої галузі «Мистецтво».

Досвідом побудови єдиного простору навчання мистецтву на уроці музичного та образотворчого мистецтва у практичному блоці заняття поділилися вчителі Світлана Квасникова (НВК №11), Марина Коломоєць (ЗОШ №24), Поліна Кириченко (ЗОШ №4), Наталія Березовська (ЗОШ №10), Наталія Цимбал (ЗОШ №5), які провели для колег урок-майстерню.

Під час підсумково-рефлексійного етапу семінару, учасники дали відповідь на питання: «Чи готовий Я до реалізації мети компетентнісного навчання?»