«Українознавчий компонент освітнього процесу»

22 бер. 2018
Педагоги Бахмута стали переможцями Міжнародного конкурсу «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу»

На виконання Указу Президента України №580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки» та в рамках заходів з реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді з 15 жовтня по 15 лютого Науково-дослідним інститутом українознавства проведено Міжнародний конкурс для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу».

Метою Конкурсу є ознайомлення та поширення кращого досвіду освітян щодо українознавчого наповнення системи освіти з питання патріотичного виховання підростаючого покоління.

За результатами рецензування конкурсних робіт учителів та за підсумками роботи журі Конкурсу визначили 289 переможців та призерів. Серед них 46 педагогів Донецької області, з них 3 – учителі міста Бахмута, а саме:

Олександра Скорикова, вчитель Бахмутської школи №24, яка з розробкою «Календарно-обрядовий цикл українців як пам’ять тисячоліть і гарант існування українського народу в майбутньому» посіла ІІІ місце у номінації авторський навчальний урок курсу за вибором «Українознавство» для вчителів базової загальної середньої школи;

Олена Чухлєбова, вчитель Бахмутського НВК №11, інтегрований урок якої «Державотворчі ідеї М. Грушевського через призму Української національної революції 1917 – 1918 рр.» посів ІІ місце у номінації авторський розвивальний навчальний урок предметів гуманітарного циклу на українознавчій основі;

Тетяна Бак, учитель Бахмутської школи №10 з розробкою уроку  «Розв'язування задач та вправ з теми «Електричний струм» посіла І місце у номінації авторський розвивальний навчальний урок з предметів фізико-математичного циклу на українознавчій основі.

Вітаємо колег з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів та професійного зростання!