Чарівність слова у вірші

26 бер. 2018
У міській бібліотеці для дітей відзначали Всесвітній день поезії у м.Бахмут

Щороку у березні світ відзначає Всесвітній день поезії. Щоб привернути увагу суспільства до поезії як до джерела відповідей на багато питань людства на 30-й сесії ЮНЕСКО у 1999 році було прийнято рішення: 21 березня кожного року відзначати Всесвітній день поезії.

У міській бібліотеці для дітей лунали вірші – так бібліотекарі й читачі відзначали Всесвітній день поезії у м.Бахмут.

Вірші найвідоміших поетів світу окриляють романтиків, запалюють відчайдушних любителів пригод, спонукають до боротьби за свої права. Саме про це дізналися хороші та давні знайомі бібліотеки - учні 2-А класу Бахмутського НВК №11 (класний керівник Світлана Полєнова).

Юні читачі взяли участь у поетичному зорепаді «Чарівність слова у віршах». Діти охоче згадували перші вивчені напам’ять віршики, із задоволенням декламували вірші сучасних українських поетів Л.Костенко, А.Костецького, Г.Фальковича. Присутні дуже активно брали участь у конкурсах та іграх: «Вчимося бути поетами», «Добери риму», виконували дотепні завдання. Прикрасив зустріч поетичний флеш-моб – усі присутні разом декламували вірш П.Воронька «Журавель».

Бібліотекарі представили виставку, яка дарує натхнення, гарний настрій і знайомить з новинками поезії.

Дякуємо співробітникам міської бібліотеки за допомогу у вихованні школярів засобами художньої культури. Кажуть, що поезія – це загущеність думки й почуття. Іван Франко назвав поезію «кристалізацією» життя, Ліна Костенко неповторністю, безсмертним дотиком до душі…