У новий навчальний рік – з новими підручниками!

17 серп. 2018
З вересня 2018 року учні 1-х,5-х та 10-х класів розпочнуть навчальний рік за новими підручниками

Міністерством освіти і науки України за сприяння українського Уряду проведена робота щодо забезпечення здобувачів загальної середньої освіти поколінням нових підручників, що відповідають Державному стандарту, новим навчальним освітнім програмам. У квітні-травні всі заклади загальної середньої освіти м. Бахмута взяли участь у конкурсному відборі оригінал-макетів підручників для учнів 1-х, 5-х та 10-х класів. На початку літа розпочато друкування підручників, що отримали гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» та були обрані закладами освіти. У серпні до Управління освіти Бахмутської міської ради надійшли підручники для учнів 5-х класів у кількості 6086 екземплярів (76% забезпечення). Обрані підручники містять достатню кількість нових завдань, побудованих з урахуванням репродуктивного та продуктивного мислення (здатність продукувати власні ідеї), направлені на розвиток творчості дитини. Крім цього, слід зазначити, що зі збільшенням кількості класів з українською мовою навчання, Управління освіти дозамовило підручники для учнів 7-х класів за рахунок освітньої субвенції. На даний момент надійшло 2667 примірників з української мови, зарубіжної літератури, російської мови, хімії, фізики, історії України, всесвітньої історії, біології, основ здоров’я та географії. Станом на 16 серпня загальне забезпечення підручниками учнів 2-9-х та 11-х класів закладів загальної середньої освіти м. Бахмута становить 93,8%. З нетерпінням очікуємо нових надходжень!