У Бахмуті відбувся міський конкурс «Кращий читець – 2018»

6 бер. 2018
На базі Бахмутської школи №5 з профільним навчанням відбувся щорічний міський конкурс «Кращий читець - 2018»

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам'ятає і шанує людство. До них належить ім'я геніального українського поета Тараса Григоровича Шевченка, день народження якого святкуємо 9 березня. Саме цій події було привчено щорічний міський конкурс «Кращий читець - 2018», який відбувся на базі Бахмутської школи №5 з профільним навчанням згідно з планом роботи міського методичного кабінету Управління освіти. Метою конкурсу є популяризація та пропаганда творів українських поетів, розвиток мистецтва художнього слова, вдосконалення і підвищення виконавської майстерності читців.

У конкурсі взяли участь 26 учнів 3 і 4 класів шкіл нашого міста.

Діти, потрапивши у невимушену атмосферу творчості, ніби розквітали, змінювалися, дивували багатогранністю своїх умінь і можливостей.

Виступи учасників конкурсу оцінювалися журі за такими критеріями: художній рівень виконавської майстерності, виразність та сценічна культура, відповідність репертуару, творчий підхід у доборі репертуару.

Переможцями конкурсу стали:

в номінації «Твори Т.Г. Шевченка»:

І місце – Родіна Анна, учениця 4-го класу ЗОШ №5,

ІІ місце – Діаковська Софія, учениця 4-го класу НВК №11 та Воропаєва Єлизавета, учениця 4-го класу ЗОШ №4;

ІІІ місце – Сєрокуров Іван, учень 3-го класу ЗОШ №10 та Жуганова Яна, учениця 4-го класу ЗОШ №24;

в номінації «Твори про Т.Г. Шевченка»:

І місце – Сусарєва Таїсія, учениця 4-го класу ЗОШ №12,

ІІ місце – Безсонов Владислав, учень 4-го класу ЗОШ №10,

ІІІ місце – Деменкова Тетяна, учениця 3-го класу ЗОШ №5 та Жарєнкова Віолета, учениця 4 класу ЗОШ №18

в номінації «Твори сучасних українських письменників»:

І місце – Нужна Дарья, учениця 4-го класу ЗОШ №24,

ІІ місце – Кім Ангеліна, учениця 3-го класу ЗОШ №5 та Івашечкіна Ольга, учениця 3-го класу ЗОШ №4;

ІІІ місце – Іопа Лоліта, учениця 3-го класу ЗОШ №10, Коровкін Ілля, учень 4-го класу НВК №11, Дяченко Діана, учениця 3-го класу НВК №11.

Безсонов Владислав, учень ЗОШ №10.

Вітаємо школярів із перемогою!