Слово великого Добротворця пролунало у Бахмутському НВК №11

2 бер. 2018
Учні та педагоги Бахмутського НВК №11 розпочали низку заходів, присвячених святкуванню 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлнського

Учні та педагоги Бахмутського НВК №11 розпочали низку заходів, присвячених святкуванню 100-річчя від дня народження великого педагога, співвітчизника, полум’яного патріота, громадського діяча та відданої українському народові людини – Василя Олександровича Сухомлнського.

З метою допомогти учням зрозуміти сенс людського життя, визначити своє місце в ньому, сприяти вихованню в них людяності, великодушності, самопожертви, чесності, працьовитості, відповідальності, любові до людей, до рідної землі для учнів були проведені виховні години, присвячені знайомству дітей з цією многогранною особистістю.

Під час виховних годин «Сухомлинський - педагог, добротворець» учні ознайомилися з життєвим шляхом Василя Олександровича, його педагогічною спадщиною та літературними творами.

У шкільній бібліотеці організовано виставку «Серце віддаю дітям». Учні, батьки та педагоги мають можливість ознайомитись з друкованими роботами, казками та оповіданнями народного педагога.

Вітчизна, праця, самоцінність людини й людського життя, Земля і світ на ній, культура, мова, людська гідність, прагнення до миру, совість, духовність – це те, до чого закликав учнів великий педагог через сто років.