Міський методично-практичний семінар для учителів англійської мови «Методологія розвитку навичок аудіювання»

2 бер. 2018
Відбувся методично-практичний семінар для учителів англійської мови «Методологія розвитку навичок аудіювання»

На базі Бахмутської школи №12 відбувся методично-практичний семінар для учителів англійської мови «Методологія розвитку навичок аудіювання».

У ході семінару Ірина Горбажий, учитель англійської мови Бахмутської школи №12 проаналізувала теоретичні питання щодо основних вимог до формування навичок аудіювання як окремого виду комунікативної діяльності, визначила труднощі та засоби їх подолання.

У практичній частині Елла Іонова, учитель англійської мови Бахмутського НВК №11 продемонструвала фрагмент уроку в 4 класі з активним використанням аудіо-матеріалу.

Інеса Мельник, учитель англійської мови Бахмутської школи №12 провела тренінг із цікавими вправами для покращення навичок аудіювання.

Лариса Богданцева, керівник міського методичного об’єднання учителів англійської мови провела аналіз завдань із аудіювання сертифікаційної роботи ЗНО та продемонструвала фрагмент уроку в 11 класі з використанням екзаменаційних завдань із аудіювання.