Міський методичний кабінет Управління освіти м.Бахмут


запам'ятати

 

Науково-методичний та інформаційний супровід

 

ПІБ,
посада

Дні та години прийому

Напрямок

Донченко

Тетяна

Леонідівна

Завідувач ММК

понеділок

13.00- 16.00

Керівники ЗНЗ. Заступники директорів з навчально-виховної та виховної роботи. Предмети освітньої галузі «Мови та літератури», інноваційна та експериментально-дослідницька діяльність, Школа молодого керівника та управлінського резерву

Астапова

Інна

Володимирівна

середа

14.00-17.00

Предмети освітньої галузі «Мови та літератури» (іноземні мови), курсова перепідготовка педагогів ЗНЗ, ПНЗ, ДНЗ, вивчення ППД, Школа молодого вчителя «Стимул», конкурси педмайстерності, атестація педпрацівників

Томачинська

Наталя

Леонідівна

понеділок

14.00-17.00

Предмети освітніх галузей «Суспільствознавство», «Природознавство», міські методичні об’єднання та творчі групи ЗНЗ, методичний супровід впровадження нового Держстандарту, ДПА, ЗНО

Оніщенко

Ірина

Валентинівна

середа

14.00-17.00

Реалізація Держстандарту початкової загальної  освіти, Школа вчителя початкових класів «Шлях до майстерності» для молодих та малодосвідчених педагогів, курсова перепідготовка вчителів початкових класів та вихователів ГПД

Новикова

Галина

Леонідівна

вівторок

14.00- 17.00

Предмети освітніх галузей «Мови та літератури» (українська мова і література), «Здоров’я та фізична культура», курсова перепідготовка бібліотекарів

Мирошниченко

Олена

Олександрівна

четвер

14.00- 17.00

Предмети освітньої галузі «Технології», інформатизація НВП, робота сайтів і мережевих спільнот на базі освітнього порталу міста, дистанційне навчання школярів

Нікітіна

Ірина

Іванівна

п’ятниця

13.00- 16.00

Курсова перепідготовка педагогічних працівників ДНЗ; вивчення ППД, методичні об’єднання та творчі групи ДНЗ; семінари для керівних кадрів ДНЗ; методичний супровід освітнього процесу у ДНЗ на виконання БКДО; експериментальна діяльність у ДНЗ, фахові конкурси  для педагогів-дошкільників

Шепотько

Віта

Вікторівна

середа

14.00-17.00

Виховна робота ЗНЗ, ПНЗ; предмети освітньої галузі «Математика», Школа молодого класного керівника, методичні об’єднання класних керівників, педагогів-організаторів

Федотчева

Лідія

Іванівна

вівторок

четвер

08.00-17.00

Організаційно-методичний супровід навчальних закладів з кадрових питань; ведення звітно-облікової документації, облік і зберігання трудових книжок та особових справ, оформлення документів про прийом, переведення, звільнення працівників Управління освіти

 

Склад науково-методичної ради методичного кабінету Управління освіти

 

Донченко Т.Л.

завідувач міського методичного кабінету, голова ради

Нікітіна І.І.

методист міського методичного кабінету, секретар ради

Архіпова Т.В.

методист Бахмутського міського центру дітей та юнацтва

Астапова І.В.

методист міського методичного кабінету

Бак Т.М.

заступник директора з виховної роботи ЗОШ №10

Головко В.А.

завідувач Центру практичної психології і соціальної роботи

Докашенко Г.П.

(за згодою)

завідувач  кафедри вітчизняної та зарубіжної історії Горлівського інституту іноземних мов, доктор історичних наук, професор

Гордієнко О.В.

керівник міського методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, ЗОШ№10

Лавренко О.О.

заступник директора з навчально-виховної роботи НВК №11

Мирошниченко І.І.

заступник директора з виховної роботи ЗОШ №2

Мирошниченко О.О.

методист міського методичного кабінету

Новикова Г.Л.

методист міського методичного кабінету

Оніщенко І.В.

методист міського методичного кабінету

Помазан І.В.

керівник міського методичного об’єднання вчителів початкових класів, ЗОШ№5

Просяник В.В.

директор ЗОШ №5

Поспєлова І. О.

вихователь-методист дошкільного закладу №55

Рибальченко О.О.

директор ЗОШ№18

Рязанцева В.В.

вихователь-методист дошкільного закладу №49

Томачинська Н.Л.

методист міського методичного кабінету

Турличкіна О.В.

директор ЗОШ №24

Шепотько В.В.

методист міського методичного кабінету

 

 

Надання оперативної методичної допомоги (1 середа кожного місяця)

 

Методисти ММК

Навчальні заклади

Астапова І.В. ЗОШ №9,24, ЗОШ-інтернат№1
Мирошниченко О.О. ЗОШ №4,10

Новикова Г.Л.

ЗОШ №1,7

Оніщенко І.В.

ЗОШ №5, ВЗШ №1, НВК №11

Томачинська Н.Л.

ЗОШ №2,12,18

Шепотько В.В.

ПНЗ

Нікітіна І.І.

ДНЗ

Федотчева Л.І.

Усі заклади освіти