23 серп. 2015

Установочні наради заступників директорів шкіл з навчально-виховної та виховної роботи

Відповідно до плану роботи відділу освіти Артемівської міської ради 19 серпня 2015 року відбулись установочні наради заступників директорів шкіл з навчально-виховної та виховної роботи
15 трав. 2015

Заступники директорів шкіл відвідали "Інтелект-кафе"

15 травня 2015 року на базі Артемівської школи №4 відбувся міський семінар для заступників директорів з НВР "Управлінський супровід самовдосконалення педагогів ЗНЗ у міжатестаційний період"
27 квіт. 2015

Зустріч педагогів-курсантів з досвідченими педагогами, що опікуються логіко-математичним розвитком дошкільників.

На базі ДНЗ №49 «Кріпиш» відбулася зустріч педагогів дитячих садків, які проходили курсову перепідготовку в місті Артемівськ, з досвідченими педагогами, що опікуються логіко-математичним розвитком дошкільників.
24 квіт. 2015

В Артемівську підведено підсумки І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»

З метою виявлення творчих пошуків учителів, підвищення рівня їх професійної майстерності, розвитку шкільного футболу й популяризації засад здорового способу життя з 20 по 22 квітня був проведений І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».
24 квіт. 2015

Міський Тиждень початкової школи «Ми йдемо у 5 клас»

Відповідно до плану роботи відділу освіти Артемівської міської ради, з метою забезпечення наступності початкової та середньої школи з 20 по 24 квітня в загальноосвітніх навчальних закладах міста пройшов Тиждень початкової школи «Ми йдемо у 5 клас».
20 квіт. 2015

Тиждень початкової школи «Ми йдемо у 5 клас»

З 20 по 24 квітня 2015 року міський методичний кабінет проводить міський Тиждень початкової школи «Ми йдемо у 5 клас».
18 бер. 2015

Відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

18 березня 2015 року було проведено нараду заступників директорів з НВР
16 бер. 2015

Відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства та трудового навчання

14 січ. 2015

Кращий педагог – актор

Необхідною умовою досягнення високої професійної підготовки, педагогічної техніки, майстерності педагога є оволодіння основами практики мистецтва слова – виразного читання.
22 груд. 2014

Свято знавців української мови

21 грудня 2014 року на базі Артемівського НВК № 11 відбулося свято знавців української мови в рамках проведення ХV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика.