12 груд. 2014

Школа вчителя 3 класу

12 грудня на базі Артемівської школи №18 відбулося перше засідання Школи вчителя 3 класу за темою «Урок у системі особистісно-орієнтованого навчання».
10 груд. 2014

ІКТ в освітньому просторі дошкільного навчального закладу

10 грудня 2014 року на базі ДНЗ №18 «Росинка» відбувся міський семінар для керівників дошкільних закладів
9 груд. 2014

Стартував Всеукраїнський етап Міжнародного конкурсу «Кенгуру»

Учні 2-6 класів Артемівської школи №18 прийняли участь у математичних змаганнях і кожен з них знав, що навіть просто випробувати свої сили у грі – це, насамперед, особиста перемога.
1 груд. 2014

Нарада вчителів-логопедів загальноосвітніх шкіл

01 грудня 2014 року в центрі психології та соціальної роботи відділу освіти проведено нараду для вчителів-логопедів загальноосвітніх шкіл
21 лист. 2014

Відбулась інформаційно-методична нарада шкільних бібліотекарів

20 листопада 2014 року відбулась чергова нарада шкільних бібліотекарів, яку провела методист міського методичного кабінету з бібліотечних фондів Галина Новикова.
5 лист. 2014

Англійська для дошкільників

Англійська мова для дошкільників – надзвичайно важлива тема. Адже вивчення іноземних мов у наші дні батьки вважають одним із престижних видів діяльності для своїх дітей.
2 лист. 2014

Визначено кращого класовода нашого міста

Її називають другою мамою, помічником, наставником, а вже потім – учителем. Саме таким, в ідеалі, повинен бути для учнів їхній класовод.
31 жовт. 2014

Шкільна бібліотека – стратегічний партнер освіти

Формування освіченої творчої особистості, створення передумов для розвитку здібностей учнів, формування готовності й здатності до самоосвіти – це одна з найважливіших проблем, яку вирішує шкільна бібліотека.
29 жовт. 2014

Школа молодого бібліотекаря

На базі Артемівської вечірньої змінної школи №1 згідно плану роботи міського методичного кабінету відділу освіти Артемівської міської ради 28 жовтня відбулося чергове заняття Школи молодого бібліотекаря.
28 жовт. 2014

Шкільні бібліотекарі обмінювались досвідом роботи

28 жовтня 2014 року на базі Артемівської вечірньої змінної школи №1 відбулося чергове засідання методичного об’єднання шкільних бібліотекарів.