20 груд. 2014

Міський чемпіонат з гри «Що?Де?Коли?»

19 грудня 2014 року на базі Артемівської ЗОШ №24 був проведений ХХІ міський чемпіонат з гри «Що?Де?Коли?»
18 груд. 2014

Відбулась нарада заступників директорів шкіл з НВР та ВР

Відповідно до плану роботи відділу освіти Артемівської міської ради 17 грудня 2014 року відбулась чергова нарада заступників директорів шкіл з НВР та ВР, яку провела завідувач міського методичного кабінету Ніла Лисюк.
13 груд. 2014

Засідання Школи молодого класного керівника

На базі Артемівської школи №12 відбулося чергове засідання міської Школи молодого класного керівника, яке провела її керівник Валентина Вітко.
12 груд. 2014

Школа вчителя 3 класу

12 грудня на базі Артемівської школи №18 відбулося перше засідання Школи вчителя 3 класу за темою «Урок у системі особистісно-орієнтованого навчання».
10 груд. 2014

ІКТ в освітньому просторі дошкільного навчального закладу

10 грудня 2014 року на базі ДНЗ №18 «Росинка» відбувся міський семінар для керівників дошкільних закладів
9 груд. 2014

Стартував Всеукраїнський етап Міжнародного конкурсу «Кенгуру»

Учні 2-6 класів Артемівської школи №18 прийняли участь у математичних змаганнях і кожен з них знав, що навіть просто випробувати свої сили у грі – це, насамперед, особиста перемога.
1 груд. 2014

Нарада вчителів-логопедів загальноосвітніх шкіл

01 грудня 2014 року в центрі психології та соціальної роботи відділу освіти проведено нараду для вчителів-логопедів загальноосвітніх шкіл
21 лист. 2014

Відбулась інформаційно-методична нарада шкільних бібліотекарів

20 листопада 2014 року відбулась чергова нарада шкільних бібліотекарів, яку провела методист міського методичного кабінету з бібліотечних фондів Галина Новикова.
5 лист. 2014

Англійська для дошкільників

Англійська мова для дошкільників – надзвичайно важлива тема. Адже вивчення іноземних мов у наші дні батьки вважають одним із престижних видів діяльності для своїх дітей.
2 лист. 2014

Визначено кращого класовода нашого міста

Її називають другою мамою, помічником, наставником, а вже потім – учителем. Саме таким, в ідеалі, повинен бути для учнів їхній класовод.