22 бер. 2018

Міська виставка-конкурс «Місто оригамі»

У Бахмутському міському центру технічної творчості дітей та юнацтва проходила міська виставка-конкурс «Місто оригамі» для учнів шкіл міста
21 бер. 2018

«Заговори, щоб я тебе побачив!»

На базі Бахмутського МЦДЮ проведено ІІ міський етап обласного конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив!»
20 бер. 2018

Компетентний учитель мистецтва нового формату

На базі Бахмутської школи №12 проведено засідання методичного об’єднання «Формування предметних мистецьких і між предметних естетичних компетентностей учнів на уроках мистецьких дисциплін»
19 бер. 2018

«Тренінги як старт до нових подій у дошкільній освіті»

Відбулися два одноденних тренінги для педагогів дошкільної освіти за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт»
17 бер. 2018

Майстри слова живуть у Бахмуті

Вітаємо переможців фінального етапу обласного конкурсу виразного читання «Майстер слова»!
15 бер. 2018

У місті Бахмуті пройшов міський етап обласного конкурсу виразного читання «Майстер слова»

14 бер. 2018

«Від школи знань до школи компетентностей»

6 бер. 2018

У Бахмуті відбувся міський конкурс «Кращий читець – 2018»

На базі Бахмутської школи №5 з профільним навчанням відбувся щорічний міський конкурс «Кращий читець - 2018»
5 бер. 2018

Гордість України – це люди!

У Бахмутській школі №18 ім. Дмитра Чернявського згідно з планом роботи навчального закладу пройшов Тиждень історії
3 бер. 2018

Міський конкурс "Ми молоді-2018"

Підведено підсумки міського конкурсу «Ми молоді -2018», у якому цьогоріч взяли участь 17 молодих педагогів міста із 16 закладів освіти