23 серп. 2017

Веб-вітрина 23 серпня 2017 року

Розміщено матеріали веб-наради заступників директорів з навчально-виховної та виховної роботи
4 трав. 2017

Про проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України

Для ознайомлення та організації подальшої роботи лист Управління освіти №635 від 03.05.2017
30 квіт. 2017

Управління інноваційними процесами в дошкільному закладі

Міський семінар в «Кріпиші» м. Бахмута
24 квіт. 2017

Всеукраїнська акція «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» у м. Бахмуті

З метою створення постійно діючої системи заохочення професійного навчання громадською організацією «Всеукраїнське об'єднання «Коло медіа» за сприянням міського голови Олексія Реви 24 квітня 2017 року учні 8-11 класів загальноосвітніх шкіл міста Бахмута стали учасниками проекту Потяг Єднання України «Труханівська Січ».
21 квіт. 2017

Подорож до країни Інновацій

На базі дошкільного закладу №25 «Дзвіночок» відбулося III засідання методичного об’єднання для вчителів-логопедів та вчителів-дефектологів міста «Еквівалент спеціальної освіти», в рамках якого було проведено два майстер-класи. Захід було проведено під гаслом: «Сучасній дитині – сучасну освіту».
6 бер. 2017

«Кращий читець – 2017»

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам'ятає і шанує людство. До них належить ім'я геніального українського поета Тараса Григоровича Шевченка, день народження якого святкуємо 9 березня.
27 лют. 2017

Перемоги юних науковців Бахмута

Завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, на якому було представлено 22 роботи учнів Бахмута та Часів Яру.
25 лют. 2017

Підсумки проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2016-2017 навчального року.
22 лют. 2017

Полікультурний діалог між педагогами в рамках семінару-тренінгу «Форми і методи полікультурного виховання»

Сучасні суспільно-політичні реалії зумовлюють пошук ефективних механізмів міжкультурної взаємодії представників різних етносів, релігій, світоглядних переконань як запоруки сталого розвитку українського суспільства.
21 лют. 2017

Святкування Дня рідної мови у навчальних закладах м. Бахмута

Мова – найнезбагненніший і найдосконаліший із феноменів людського суспільства. У світі немає нічого такого, чого не можна б було означити словами. Чим багатша нація духовно, тим глибша мова. 21 лютого увесь світ відзначає День рідної мови.