16 лют. 2017

Інноваційні форми та методи навчання розглядались на занятті Школи молодого учителя «Стимул»

16 лютого на базі Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 було проведено третє заняття міської Школи молодого вчителя «Стимул» з теми «Традиційні та інноваційні форми та методи навчання».
15 лют. 2017

Відбулась нарада заступників директорів шкіл

Відповідно до плану роботи міського методичного кабінету Управління освіти Бахмутської міської ради відбулась нарада заступників директорів з навчально-виховної та виховної роботи.
22 січ. 2017

Міський конкурс історико-літературних композицій «Україна – єдина країна»

До Дня Соборності України у Бахмутському міському Центрі дітей та юнацтва пройшов міський конкурс історико-літературних композицій «Україна – єдина країна», організований міським методичним кабінетом Управління освіти Бахмутської міської ради.
21 січ. 2017

Засідання заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи

Відповідно до плану роботи міського методичного кабінету Управління освіти Бахмутської міської ради відбулась нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи.
19 січ. 2017

У Бахмуті привітали переможців та лауреатів міського туру конкурсу «Учитель року - 2017»!

Всеукраїнський конкурс «Учитель року» – це своєрідний підсумок фахової майстерності вчителя, демонстрація найкращих професійних умінь, особистих методичних знахідок, володіння сучасними освітніми технологіями.
15 січ. 2017

Зміни свою школу

До Бахмутської школи №4 завітали журналісти телеканалу «1+1». Справжні професіонали свого діла реалізували креативну ідею учителів та учнів зробити школу кращою.
12 січ. 2017

Нарада заступників директорів з виховної роботи

Заступниками директорів з виховної роботи підведено підсумки роботи у І семестрі
26 груд. 2016

VII Всеукраїнський Конкурс веб-сайтів навчальних закладів

Розпочалася реєстрація для участі у Всеукраїнському Конкурсі веб-сайтів навчальних закладів
21 груд. 2016

Відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

У середу 21 грудня 2016 року відбулася чергова нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи.
20 квіт. 2016

Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

На нараді заступників директорів з навчально-виховної роботи обговорені питання закінчення року та планування на наступний навчальний рік