25 лют. 2017

Підсумки проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2016-2017 навчального року.
22 лют. 2017

Полікультурний діалог між педагогами в рамках семінару-тренінгу «Форми і методи полікультурного виховання»

Сучасні суспільно-політичні реалії зумовлюють пошук ефективних механізмів міжкультурної взаємодії представників різних етносів, релігій, світоглядних переконань як запоруки сталого розвитку українського суспільства.
21 лют. 2017

Святкування Дня рідної мови у навчальних закладах м. Бахмута

Мова – найнезбагненніший і найдосконаліший із феноменів людського суспільства. У світі немає нічого такого, чого не можна б було означити словами. Чим багатша нація духовно, тим глибша мова. 21 лютого увесь світ відзначає День рідної мови.
16 лют. 2017

Інноваційні форми та методи навчання розглядались на занятті Школи молодого учителя «Стимул»

16 лютого на базі Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 було проведено третє заняття міської Школи молодого вчителя «Стимул» з теми «Традиційні та інноваційні форми та методи навчання».
15 лют. 2017

Відбулась нарада заступників директорів шкіл

Відповідно до плану роботи міського методичного кабінету Управління освіти Бахмутської міської ради відбулась нарада заступників директорів з навчально-виховної та виховної роботи.
22 січ. 2017

Міський конкурс історико-літературних композицій «Україна – єдина країна»

До Дня Соборності України у Бахмутському міському Центрі дітей та юнацтва пройшов міський конкурс історико-літературних композицій «Україна – єдина країна», організований міським методичним кабінетом Управління освіти Бахмутської міської ради.
21 січ. 2017

Засідання заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи

Відповідно до плану роботи міського методичного кабінету Управління освіти Бахмутської міської ради відбулась нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи.
19 січ. 2017

У Бахмуті привітали переможців та лауреатів міського туру конкурсу «Учитель року - 2017»!

Всеукраїнський конкурс «Учитель року» – це своєрідний підсумок фахової майстерності вчителя, демонстрація найкращих професійних умінь, особистих методичних знахідок, володіння сучасними освітніми технологіями.
15 січ. 2017

Зміни свою школу

До Бахмутської школи №4 завітали журналісти телеканалу «1+1». Справжні професіонали свого діла реалізували креативну ідею учителів та учнів зробити школу кращою.
12 січ. 2017

Нарада заступників директорів з виховної роботи

Заступниками директорів з виховної роботи підведено підсумки роботи у І семестрі