5 січ. 2018

«Слідувати моді смішно, а не слідувати - нерозумно»

У Бахмутському МЦДЮ відбулась програма для підлітків «Модний вирок»
27 груд. 2017

«Наука спілкування»

У Бахмутській школи №18 ім. Дмитра Чернявського закінчився черговий курс тренінгів в межах проекту «Вчимося жити разом»
6 жовт. 2017

Участь педагогів м.Бахмута у другому етапі литовсько-українського проекту «На шляху до змін»

Вчителі м.Бахмута у складі команди Донецької та Луганської області взяли участь у другому етапі литовсько-українського проекту «На шляху до змін» та пройшли тренінговий курс у Литві
23 серп. 2017

Веб-вітрина 23 серпня 2017 року

Розміщено матеріали веб-наради заступників директорів з навчально-виховної та виховної роботи
4 трав. 2017

Про проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України

Для ознайомлення та організації подальшої роботи лист Управління освіти №635 від 03.05.2017
30 квіт. 2017

Управління інноваційними процесами в дошкільному закладі

Міський семінар в «Кріпиші» м. Бахмута
24 квіт. 2017

Всеукраїнська акція «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» у м. Бахмуті

З метою створення постійно діючої системи заохочення професійного навчання громадською організацією «Всеукраїнське об'єднання «Коло медіа» за сприянням міського голови Олексія Реви 24 квітня 2017 року учні 8-11 класів загальноосвітніх шкіл міста Бахмута стали учасниками проекту Потяг Єднання України «Труханівська Січ».
21 квіт. 2017

Подорож до країни Інновацій

На базі дошкільного закладу №25 «Дзвіночок» відбулося III засідання методичного об’єднання для вчителів-логопедів та вчителів-дефектологів міста «Еквівалент спеціальної освіти», в рамках якого було проведено два майстер-класи. Захід було проведено під гаслом: «Сучасній дитині – сучасну освіту».
6 бер. 2017

«Кращий читець – 2017»

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам'ятає і шанує людство. До них належить ім'я геніального українського поета Тараса Григоровича Шевченка, день народження якого святкуємо 9 березня.
27 лют. 2017

Перемоги юних науковців Бахмута

Завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, на якому було представлено 22 роботи учнів Бахмута та Часів Яру.