21 січ. 2016

Січневе засідання заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи

Відповідно до плану роботи відділу освіти Артемівської міської ради відбулось чергове засідання заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи.
15 січ. 2016

В Артемівську вшанували переможців та лауреатів міського туру конкурсу «Учитель року - 2016»!

Учитель – це найтонший інструмент, що вміщує палітру людської діяльності: він і філософ, і диригент, і організатор, і вчений, і психолог, і артист. Саме конкурс «Учитель року» допомагає йому розкрити всі достоїнства і красу звучання цього інструмента.
10 груд. 2015

Звертаємо увагу на методичні рекомендації щодо планування Програми розвитку школи

Методичні рекомендації щодо планування Програми розвитку школи
9 лист. 2015

Готуємося до олімпіади з інформатики

Відеоінструкція по реєстрації та виконанню завдань олімпіади з інформатики
1 вер. 2015

Перший дзвоник пролунав у школах відділу освіти

Розпочався новий навчальний рік у школах відділу освіти Артемівської міської ради
28 серп. 2015

Засідання міських методтичних об'єднань учителів початкових класів та вихователів ГПД

27 серп. 2015

Педагогічний марафон освітян Артемівська

23 серп. 2015

Установочні наради заступників директорів шкіл з навчально-виховної та виховної роботи

Відповідно до плану роботи відділу освіти Артемівської міської ради 19 серпня 2015 року відбулись установочні наради заступників директорів шкіл з навчально-виховної та виховної роботи
15 трав. 2015

Заступники директорів шкіл відвідали "Інтелект-кафе"

15 травня 2015 року на базі Артемівської школи №4 відбувся міський семінар для заступників директорів з НВР "Управлінський супровід самовдосконалення педагогів ЗНЗ у міжатестаційний період"
27 квіт. 2015

Зустріч педагогів-курсантів з досвідченими педагогами, що опікуються логіко-математичним розвитком дошкільників.

На базі ДНЗ №49 «Кріпиш» відбулася зустріч педагогів дитячих садків, які проходили курсову перепідготовку в місті Артемівськ, з досвідченими педагогами, що опікуються логіко-математичним розвитком дошкільників.