24 квіт. 2015

В Артемівську підведено підсумки І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»

З метою виявлення творчих пошуків учителів, підвищення рівня їх професійної майстерності, розвитку шкільного футболу й популяризації засад здорового способу життя з 20 по 22 квітня був проведений І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».
24 квіт. 2015

Міський Тиждень початкової школи «Ми йдемо у 5 клас»

Відповідно до плану роботи відділу освіти Артемівської міської ради, з метою забезпечення наступності початкової та середньої школи з 20 по 24 квітня в загальноосвітніх навчальних закладах міста пройшов Тиждень початкової школи «Ми йдемо у 5 клас».
20 квіт. 2015

Тиждень початкової школи «Ми йдемо у 5 клас»

З 20 по 24 квітня 2015 року міський методичний кабінет проводить міський Тиждень початкової школи «Ми йдемо у 5 клас».
18 бер. 2015

Відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

18 березня 2015 року було проведено нараду заступників директорів з НВР
16 бер. 2015

Відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства та трудового навчання

14 січ. 2015

Кращий педагог – актор

Необхідною умовою досягнення високої професійної підготовки, педагогічної техніки, майстерності педагога є оволодіння основами практики мистецтва слова – виразного читання.
22 груд. 2014

Свято знавців української мови

21 грудня 2014 року на базі Артемівського НВК № 11 відбулося свято знавців української мови в рамках проведення ХV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика.
20 груд. 2014

Міський чемпіонат з гри «Що?Де?Коли?»

19 грудня 2014 року на базі Артемівської ЗОШ №24 був проведений ХХІ міський чемпіонат з гри «Що?Де?Коли?»
18 груд. 2014

Відбулась нарада заступників директорів шкіл з НВР та ВР

Відповідно до плану роботи відділу освіти Артемівської міської ради 17 грудня 2014 року відбулась чергова нарада заступників директорів шкіл з НВР та ВР, яку провела завідувач міського методичного кабінету Ніла Лисюк.
13 груд. 2014

Засідання Школи молодого класного керівника

На базі Артемівської школи №12 відбулося чергове засідання міської Школи молодого класного керівника, яке провела її керівник Валентина Вітко.